Podziękowania za Orszak Trzech Króli!

SERDECZNIE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANIE ORSZAKU TRZECH KRÓLI W NASZEJ PARAFII! DZIĘKUJEMY PANIOM KATECHETKOM, HETMANOWI (WODZIREJOWI), KRÓLOWI BALTAZAROWI, MŁODZIEŻY CZUWAJĄCEJ NAD BEZPIECZNYM PRZEMIESZCZANIEM SIĘ PO DROGACH ORAZ WSZYSTKIM DZIECIOM ZA WSPANIAŁE STROJE ANIOŁKÓW, RYCERZY. BÓG ZAPŁAĆ ZA WIELKIE SERCE, RADOŚĆ I POŚWIĘCONY CZAS :)

WIELKIE DZIĘKI TAKŻE DLA TYCH, KTÓRZY UCZESTNICZYLI W ORSZAKU TRZECH KRÓLI! DZIĘKI ZA WASZE PIĘKNE ŚWIADECTWO WIARY, ZA ODWAGĘ, A ZWŁASZCZA ZA MIŁOŚĆ DO NOWONARODZONEGO JEZUSA. DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU 6 STYCZNIA!

W zakładce (po lewej) Orszak Trzech Króli znajduje się fotorelacja. Zapraszam do oglądania!

PODZIĘKOWANIE

Ministranci i lektorzy naszej parafii składają serdeczne Bóg zapłać wszystkim tym, którzy podczas odwiedzin kolędowych, składają ofiary do puszki ministranckiej. Zebrany dochód jest przeznaczony na pielgrzymkę ministrantów do Włoch w czasie ferii.

OGŁOSZENIE W ZWIĄZKU Z PEREGRYNACJĄ RELIKWII ŚW. JANA PAWŁA II

          9 października na Jasnej Górze zostały przekazane przez arcybiskupa Celestino Migliore, Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, relikwie św. Jana Pawła II Rodzinie Szkół noszących Jego imię w Archidiecezji Katowickiej.
         W naszym gimnazjum i parafii peregrynacja relikwii będzie w dniach od 31.10 do 3.11.2014. Serdecznie zapraszamy całą wspólnotę parafialną do przeżycia  tych szczególnych dni. Uroczystości w naszym kościele rozpoczniemy w piątek 31 października wniesieniem relikwii o godz. 17:00, a następnie nauczyciele i młodzież gimnazjum poprowadzą różaniec, któremu towarzyszyć będą rozważania św. Jana Pawła II. O 18:00 zostanie odprawiona msza św., po której odbędzie się koncert uwielbieniowy zespołu New Life’m. Odmówieniem litanii do św. Jana Pawła II zakończymy pierwszy dzień peregrynacji. W sobotę i w niedzielę po każdej mszy świętej możliwość ucałowania relikwii jako wyraz czci i szacunku dla Świętego.
         Z kolei w poniedziałek od godziny 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu przy relikwiach, prowadzona przez wyznaczone grupy parafialne. O 17.30 wyświetlenie prezentacji o Janie Pawle II zakończy peregrynację w naszej parafii.

Dot. Parafiady -Dziękuję!

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ PARAFIADY I JEJ PIĘKNY PRZEBIEG. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM GRUPOM DZIAŁAJĄCYM PRZY KOŚCIELE I NASZYM PARAFIANOM, ZA POŚWIĘCONY CZAS, WŁOŻONY OGROMNY TRUD, ZA POMOC! OGROMNE DZIĘKI NASZEJ MŁODZIEŻY, MŁODSZEJ, UCZĄCEJ SIĘ I PRACUJĄCEJ ZA DYSPOZYCYJNOŚĆ, PRACOWITOŚĆ I POŚWIĘCENIE, PRZED, W CZASIE I PO PARAFIADZIE. BEZ WAS PARAFIADA NIE BYŁABY MOŻLIWA!

WIELKIE DZIĘKI LUDZIOM DOBREJ WOLI, SPONSOROM, DARCZYŃCOM I WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY OTWARLI SWOJE SERCE NA NASZE PARAFIALNE KOLONIE. BÓG ZAPŁAĆ! :) :)

Dziękuję!

ks. Rafał