Dot. Parafiady -Dziękuję!

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ PARAFIADY I JEJ PIĘKNY PRZEBIEG. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM GRUPOM DZIAŁAJĄCYM PRZY KOŚCIELE I NASZYM PARAFIANOM, ZA POŚWIĘCONY CZAS, WŁOŻONY OGROMNY TRUD, ZA POMOC! OGROMNE DZIĘKI NASZEJ MŁODZIEŻY, MŁODSZEJ, UCZĄCEJ SIĘ I PRACUJĄCEJ ZA DYSPOZYCYJNOŚĆ, PRACOWITOŚĆ I POŚWIĘCENIE, PRZED, W CZASIE I PO PARAFIADZIE. BEZ WAS PARAFIADA NIE BYŁABY MOŻLIWA!

WIELKIE DZIĘKI LUDZIOM DOBREJ WOLI, SPONSOROM, DARCZYŃCOM I WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY OTWARLI SWOJE SERCE NA NASZE PARAFIALNE KOLONIE. BÓG ZAPŁAĆ! :) :)

Dziękuję!

ks. Rafał

KOLĘDNICY MISYJNI

W zakładce „DZIECI” znajduje się już fotorelacja z trasy KOLĘDNIKÓW MISYJNYCH z 6.01.2014 roku.

KOMUNIKAT DOT. PARAFIALNYCH WYJAZDÓW NA LODOWISKO.

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi wyjazdów na lodowisko w sezonie zimowym 2013/2014 z przykrością informujemy, że się nie odbędą. W planie pracy lodowiska wieczorne godziny (zwłaszcza weekendowe) są przeznaczone jedynie na mecze hokejowe oraz treningi drużyn. Zaproponowane nam godziny dopołudniowe w tygodniu kolidują ze szkołą, do której chodzi większość naszych łyżwiarzy. Szkoda, że ta wieloletnia tradycja wspólnych wyjazdów, w tym roku została przerwana. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie inaczej.
                                                                                                                    Ks. Rafał

RORATY W TWOIM DOMU! :)

Zachęcamy do śledzenia nas w zakładce „RORATY 2013″.  Na bieżąco aktualizujemy najnowsze informacje o świętych, którzy szli ubogą drogą, a którzy zaszczycili nas swoją obecnością w brzęczkowickim kościele.

Internetowe roraty są dla tych, którzy z powodu pracy, czy innych obowiązków nie mogą przyjść wieczorem do kościoła i uczestniczyć w roratach.

Miłego czytania i oglądania roratnich fotek!

tyle masz, ile dasz!